مدیریت سایت تخصص ماست

 

مدیریت سایت یک کار تخصصیه و بهتره هر کاری رو به متخصصش واگذار کنیم

عجله کنید !!

رقبای شما دست روی دست نگذاشتن و دارن برای گسترش کارشون برنامه ریزی میکنن . مواظب باشید ازشون عقب نمونید . . .

طراحی یک وب سایت مثل خرید یک دستگاه تردمیل هست !!

به نظرتون اگر تردمیل بخریم بزاریم گوشه خونه تناسب اندام داریم ؟

قطعاً خرید یک دستگاه تردمیل باعث تناسب اندام نمیشه. شما باید با استفاده از امکاناتی که این دستگاه در اختیارتون قرار میده ورزش کنید تا به تناسب اندام برسید.

یک وب سایت هم به همین صورت هست. صرفاً با طراحی یک وب سایت کسب و کار شما ارتقا پیدا نمیکنه. باید با استفاده از پتانسیلی که یک وب سایت برای شما ایجاد می کنه، خدمات و محصولاتتون رو معرفی و با این روش مشتریان بیشتری جذب کنید.

خیلی از کسب و کارها بعد از طراحی سایت به دلایل مختلفی مثل عدم داشتن وقت کافی، نداشتن دانش فنی و . . . سایتشون رو به همون حالتی که طراح بهشون داده رها میکنن؛ در صورتی که سایت دائم باید بروزرسانی بشه و اطلاعات جدیدی در اون قرار بگیره.

یک مشاوره رایگان اما تلخ !! مهمان ما باشید

چرا تلخ ؟؟ چون قراره بهتون بگیم چه کارهایی می تونستید در سایتتون انجام بدید ولی تا حالا انجام ندادید

مدیریت سایت خودتون رو به چه کسی سپردید؟!!

 

یک مدیر سایت خوب میتونه موتور پول سازی سایت شما رو روشن کنه !

 

حتماً برای شما هم اتفاق افتاده که دنبال اطلاعات تماس یک شرکتی رفتید اما هیچ سایت مرتبطی پیدا نکردید. یا شایدم پیدا کردید ولی اطلاعات تماسش قدیمی بوده و عملاً موفق به ارتباط با شرکت مورد نظرتون نشدید. به نظرتون چرا اون شرکت اطلاعات تماسش رو بروزرسانی نکرده؟

باور کنید مشتری هایی داشتیم که هزینه زیادی برای طراحی سایت انجام دادن ولی بعد از اینکه سایتشون رو تحویل کردن هیچ فعالیتی داخل سایت انجام ندادن و بعد از یکسال با منقضی شدن هاست و دامنشون عملاً کلیه سرمایه گذاریشون در این زمینه از بین رفته. اما چرا این اتفاق میفته؟

مدیر سایت :

ما اعتقاد داریم مدیریت سایت یک کار تخصصیه و بهتره هر کاری رو به متخصصش واگذار کنیم

برای مدیریت سایت و ارتقاء کسب و کارتون هر کاری لازم باشه میتونیم براتون انجام بدیم

خدمات تخصصی و با کیفیتی به شما ارائه می کنیم

ثبت و ویرایش اطلاعات

اگر تمایل دارید اطلاعات و تصاویر مورد نظر شما در صفحات مختلف سایت قرار بگیره یا نیاز هست بخش هایی ویرایش بشه این کار رو براتون انجام میدیم.

یادآوری تمدید سرویس ها

سرتون خیلی شلوغه و یادتون میره سرویس های هاست، دامین، SSL و … رو تمدید کنید؟ ما سر وقت بهتون یادآوری می کنیم تا هیچ وقت سایتتون از کار نیفته.

تهیه نسخه پشتیبان

برای اینکه خیالتون از بابت اطلاعات سایت راحت باشه بصورت مرتب از سایتتون بکاپ میگیریم تا در صورت بروز هر مشکلی بتونید اون رو بازیابی کنید.

مشاوره و ارائه گزارش

همیشه میتونید روی مشاوره ها و گزارش های فنی ما حساب ویژه باز کنید. بهتون میگیم برای پیشرفت باید چه نکاتی رو مد نظر قرار بدید.

بروزرسانی

اگر از وردپرس استفاده می کنید هسته، قالب و افزونه های نصب شده رو جهت کارایی بهتر و امنیت بیشتر بروزرسانی می‌کنیم.

رفع مشکلات

هر از گاهی ممکنه به دلیل مشکلات فنی سایت از کار بیفته. اونجاست که کهور به سرعت وارد عمل میشه تا هرچه سریعتر سایت شما آنلاین بشه.